TELSAN BİLGİSAYAR ELEKTRONİK DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. 0532 152 6442
TELSAN BİLGİSAYAR ELEKTRONİK DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. 0532 152 6442
Hakkımızda

      Telsan Bilgisayar Elektronik Dış Ticaret Ltd.Şti. sektöre atıldığı 1999 yılların başlarında ilk olarak network otomasyon ve teknik servis işleri ile faaliyetlerine başlamış, daha sonra  faaliyet alanını genişleterek bilgisayar aksesuarı, cep telefon aksesuarı, kamera ve güvenlik sistemleri, küçük ev aletleri, elektronik malzemeler gibi birçok teknolojik ürün grubunun toptan ve perakende satışı ile faaliyetlerine devam etmiştir.

     Firmamız uzun zamandır çalışmış olduğu Concord, Sprange, Shoami ve Mpia markaları ile 2020 yılında ortaklık sözleşmesi imzalayarak, Konya Bölge Bayiisi olmuştur ve Türkiyenin her noktasına dağıtım yapmıştır.

    Müşterilerine doğrudan veya iş ortakları aracılığıyla hizmetlerini devam ettirmiş, hızla gelişen ve sürekli değişim halinde olan yenilikçi teknolojiye ayak uydurmayı başarmıştır.

    Firmamız ülkemizin büyük ithalatçıları ve distribütörleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları sayesinde iç pazarda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

    Bize destek veren siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza yürüttüğümüz yeni çalışmalarla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et